یک دختر ایرانی

بازم یه خواب خرسی

سلام
بعد از اينکه آفلاين شدم رفتم و خوابيدم تا ساعت ۱۰؛ بعد هم نشستم و تنها سريالی و که نگاه ميکنم؛ نگاه کردم و بعد هم اومدم آنلاين.
راستی تا حالا شده خواب يکی و که اصلا نديدينش تا حالا ببينين؟خيلی جالب بود.يه جايی خونده بودم که آدم وقتی که ميخوابه روحش از بدنش جدا ميشه.ولی من فکر نميکنم اينطوری باشه و اينکه فکر کنم وقتی که ما ميخوابيم اين روحمون نيست که جدا ميشه بلکه اين ضمير ناخود آگاه ما است که به کار میوفته و یه عالمه تصویر به آدم میده.پس اونوقت رویاهایی که به حقیقت می پیوندند چی هستند؟؟؟اه؛ آدم اعصابش داغون میشه میبینه که این همه سوال هست که هر روز باهاشون مواجه میشیم ولی براشون جوابی نداریم.
ميدونيد جالبتر از همه اينه که من ديشب بود يا پريشب که خواب کسی که اصلا تا حالا نديدمش و ديدم؛وقتی هم که کوچيکتر بودم خواب خدا رو ديدم؛ خيلی باحال بود؛ تو اون خوابای کوچيکتريام خدا ميومد خونمون مهمونی برای ناهار يا شام؛ انقدر بلند بود که از سقف خونمون سرش بالا ميزد؛نميدونم چرا خدا تو خوابای من نارنجی يا يه چيزايی تو مايه های قهوه ای روشن بود؛ خيلی قشنگه که آدم خواب ميبينهبعضی اوقات آدم وقتی که یه خواب بد میبینه؛ میدونه که خواب داره میبینه ولی بازم میترسه؛ میخواد جیغ بزنه فریاد بکشه هوار کنه ولی صداش در نمیاد.این و من تجربه کردم خیلی بده.
ولی میدونید نمیدونم چرا هیچوقت این جور خوابها تو روز اتفاق نمیوفتند و فقط خوابهای شب اینطوری هستند.
راستی یه عزیزی (همون که از تجربیاتش در کشیدن آزار و اذیت جنها بم گفته بود ) گفت که خاموش و روشن کردن چراغها بیشتر کار روح هاست.
یه کتاب قبلا که ایران بودم خونده بودم که الان دقیقا یادم نمیاد اسمش چی بود شاید یه چیزی تو مایه های ملاقات با خدا یا مصاحبه با خدا یا نامه های خدا بوده یه چیزی تو این مایه ها.
تو این کتاب از زبون یه روح درباره دنیای پس از مرگ نوشته بود؛نمیدونم اون کتاب و باور کردم یا نه ولی روشی که تو اون کتاب ارواح و احضار میکردند فرق داشت؛البته اول با همون استکان یا نعلبکی شروع میشد ولی بعد که حرفه ای میشدند یه قلم دستشون میگرفتند و از یه روح شروع میکردند سوال پرسیدند و اون روح هم توسط دست خودشون قلم و حرکت میداد و مینوشت.منم امتحانش کردم ولی برای من کار نکرد فقط یه مشت دری وری که تو ذهن خودم بود اومدند رو صفحه.
دیگه انقدر از روح و جن و اینا نوشتم که کم مونده خودم هم جن شم پس من فعلا میرم؛ البته امروز تا ساعت ۴ یا ۴:۳۰ آنلاین خواهم بود.
خوابهای خوب داشته باشید.
+ Persian Girl ; ۱٢:٠٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٥ امرداد ،۱۳۸۱
comment نظرات ()