یک دختر ایرانی

بقیه روزم چه طور گذشت؟

سلام
امروز بعد از اينکه از اينجا رفتم؛يعنی از پرشين بلاگ رفتم بيرون؛ دو ساعت که چه عرض کنم؛۴ ساعت الکی گشتم تو اينترنت؛يک ميل هم چک نکردم.
بعد همون دوستمون که اون روز خونشون بوديم اومد خونمون(البته تنها نه با همسرش و بچه هاش)؛بعد بابام بم گفت که برم ميلش و چک کنم؛منم طبق معمول عصبانی شدم از لحنش و گفتم:مجيک ورد(magic word) اونم پليز و گفت و منم براش چک کردم؛ بعد اون دوستمون يه طورايی بحث دختر سالاری و تو خونمون راه انداخت و اينکه قديما چه طور بوده است و اينا؛ منم گفتم ميخواين دختر سالاری ببينيد؟يک دختر سالاری نشونتون بدم که حرفتون و پس بگيريد. بابام هم گفت که نميخواد تا اينجاش هم هر چی ديده بس است.
به هر حال نميدونم چی شد که از دستش عصبانی شدم و برای اينکه اعصابم و اينا آروم بشه رفتم که بدوم و بسکت بازی کنم؛بعد از ۴۵ دقیقه برگشتم و یه کم روزنامه های ایرانی خوندم؛ همش از شاه و مرگش و اینا نوشته بود؛ یه عکس هم داشت که خیلی خوشگل بود؛ عکس فرح بود بالای سر مقبره شاه.
بعد از اون همسر و بچه های اون دوستمون و همینطور یکی از دوستاشون اومدن اینجا؛همشون میخواستند بروند تئاتر خواستگاری که چون مامان من سرش درد میکرد و از شهناز هم خوشش نمیومد؛ ما نرفتیم(از قبل گفته بودیم که نمیریم)؛البته من دوست داشتم بروم ولی خوب وقتی مامانم اینا نیان من خوشم نمیاد با دوستاشون جایی برم.
خلاصه ما قرار شد که از بچه هاشون نگهداری کنیم تا اینا برگردند؛دوست خودمون ۲ تا بچه خیلی ناز داره؛ دوست اونها هم یکی از بچه هاشون و آورده؛خلاصه خونمون شده کودکستان.این دختره(بچه دوست دوستمون)یک زبونی داره که نگو و نپرس؛میخوره آدم و؛من که تو کل فامیلمون به زبون دار بودن معروف بودم وقتی که کوچیکتر بودم تو مهمونیهای خانوادگی میشستم حسن کچل و بازی میکردم و همه نقشهایش هم خودم انجام میدادم موندم.
بچه کوچیک این دوست ما ۲ سالش و اسمش آرینه؛خیلی بامزه است؛انقدر دوسش دارم که نگویه عالمه هم خوشگله؛چشماش هم خود پرشین آیز است و در اوج شیرین زبونیه.
یه بار که اومده بودند خونمون من حوصله نداشتم و خودم و به خواب زده بودم که اومد تو اتاقم از رو تختم اومد بالا؛ بعد گفت: میدونی چقد دوست دارم
؛منم که دیگه اصلا یادم رفت خوابیدم بلند شدم و یه عالمه بوسش کردم؛آخرش هم میگه مامانت هم خیلی دوست دارم.
خلاصه همش دوست دارم شد.
راستی نمیدونم چرا این فایل و این عکس و باید هر از چند گاهی آدرسش و دوباره وارد کنم و باز نمیشه اگر این کار و نکنم؟
تازگی ها احساس میکنم که خیلی وراج شدم؛آره؟؟؟
+ Persian Girl ; ۸:۳۱ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٦ امرداد ،۱۳۸۱
comment نظرات ()