یک دختر ایرانی

رويا

سلام
امروز بعد از تقريبا يه مدت طولانی؛ دوباره سه تار زدم؛ميدونيد هر کسی راه خودش و داره برای يه جور رها شدن ,يه جور آزاد شدن و رفتم تو حالتی که نميدونم اسمش چيه ولی هر چی هست خيلی قشنگه.
اين حالت به من دست ميده وقتی که ناراحتم به خاطر يه دليلی که نميدونم(يعنی از درون ناراحتم و هيچکی متوجهش نميشه) و اگر در اون حالت سه تار بزنم اون حالتی که ميگم نميدونم چيه ولی هر چی هست خيلی قشنگه بم دست ميده؛ اينا را گفتم که بگم امروز بدون اينکه ناراحت باشم و فقط با زدن سه تار بعد از يه مدت طولانی بم دست داد.
قبل از اون مامانبزرگم از ايران زنگ زده بود هی گريه ميکرد؛ميدونيد تو زندگی واقعی همه فکر ميکنن که من بی احساسم آخه هيچ وقت گريم و نديدن؛ اين اخلاق بيشتر آدماست که همه چيز و در ظاهر ميبينن.
از اينا که بگذريم امروز يکی از دوستام بم گفت که يه دوست خيالی داشته؛ که هميشه باش درد دل ميکرده و اون دوست خياليش شبيه من بوده و اخلاقش هم شبيه من بوده؛ در آخر هم ازم پرسيده بود که الان نميدونه که حقيقت بوده که رويا شده يا رويا بوده که به حقيقت پيوسته؟؟؟من هم بش گفتم که هميشه رويا ها به حقيقت میپيوندند و اين شعر وبراش نوشتم که نمیدونم از کی و کجا شنیدمش:

In the pursuit of any dream
there will be moments
when it seems that
.the dream is lost
It is then that you must have faith
.in the person that you are
Believe that you have
the ability to overcome
any obstacle standing in your way
and when your dream comes true
you will realized then
what a stronger person
.you have become
+ Persian Girl ; ٩:٤۳ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٦ تیر ،۱۳۸۱
comment نظرات ()