یک دختر ایرانی

جن/روح

سلام
امروز بعد از اينکه رفتم آفلاين خوابيدم و ساعت ۸ يا ۷ بود که از خواب بلند شدم؛ بعد يه کم رقصيدم و بعد هم تو حال نشسته بودم که ديدم چراغ اتاق برادرم روشنه بعد رفتم تو آشپزخونه يه چيزی بخورم برگشتم ديدم که چراغ خاموش شده؛ رفتم چک کردم ديدم که لامپ درسته و اشکال از برق و از اين حرفا نبوده برا همين ترسيدم و اومدم آنلاين و دوستم به جای اينکه به من دلداری بده ميگه که خونه ما هم جن داره و از اين حرفا؛ بعدش نميدونم چه جوری شد که دی سی شدم و بعد هم مامانم اينا اومدن؛ منم تعریف کردم که چی شده ولی هيچی نگفتند.
بعد از اون هم از به بابام گفتم که بريم بدويم و از اين حرفا که بابا جان رفت لالا. حالا هم من موندم و خوابم آخه خوابم نميبره؛ ميگم من نميدونم اصلا روح چيه؟؟منظور از روح چيه؟؟؟؟از کجا ميگن که روح وجود داره؟؟؟؟؟؟؟جن چی؟؟؟؟؟اينم وجود داره؟؟؟؟يه مدت رفته بودم تو خط روح و جن و اينا و خلاصه خوراکم شده بود کتابايی که در اين باره نوشته بودن ولی واقعا هيچی نفهميدم حتی يک کتاب هم از مطهری خوندم که ميگفت جن ظاهر کرده و از اينا ولی واقعا نميدونم که اصلا جن چيه؟؟؟آتيش؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد هم اينکه ميگم من يه عالمه چيز ميخوام بنويسم ولی ميترسم جا کم بيارم آخر ماه.
راستی بدون هیچ اهانتی به هیچ ملتی و صرفا جهت با مزه بودن این مطلب پیشنهاد میکنم ببینینش.اصلا هم من نمیگم که این و کجایی ها میگن فقط یه چیز بامزه;)
خوش باشيد.
+ Persian Girl ; ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱ امرداد ،۱۳۸۱
comment نظرات ()